درباره ما
 

شرکت نوين بالابر نماينده رسمی فروش و خدمات پس از فروس آسانسور و پله برقی ميتسوبيشی


1- مديريت شرکت نوين بالابر فعاليت خود را از سال 1359 و با هدف عرضه انواع آسانسورهای مسافربر و باربر  ( بصورت نيمه وارداتی ) و ارائه خدمات پس از فروش به مشتريان خود ، آغاز نمود.


2- مديريت اين شرکت در طول فعاليت 32 ساله خود موفق به اجراء صدها پروژه معتبر دولتی و بيش از سه هزار پروژه خصوصی در سطح کشور گرديده است.


3- شرکت نوين بالابر از سال 1378 و در راستای اهداف مديران خود ، موفق به ايجاد امکانات متنوع ( تطبيق فعاليت شرکت با پيشرفتهای جديدکشورهای مترقی ) در صنعت آسانسور و رعايت استانداردهای جهانی، از جمله استاندارد (EN81 ) گرديد.


4- اين شرکت در سال 1379 ( همزمان با تأسيس سنديکای صنايع آسانسور و پله برقی ايران ) به عضويت سنديکا مذکور و همچنين اتاق بازرگانی ايران درآمد.


5- از جمله امکانات شرکت ،  استفاده از کادر مديريتی مجرب و کارآمد در زمينه : برنامه ريزی، اجرا، نظارت و کنترل کيفيت و ارائه خدمات پس از فروش ميباشد .


6- در سال 1381 جزوء اولين گروه از شرکتهائی بود که موفق به اخذ پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنايع و معادن ايران گرديد.


7- اين شرکت در سال 1385 موفق به اخذ نمايندگی آسانسور و پله برقی، محصول شرکت ميتسوبيشی ژاپن از کشور چين گرديد .


8- متخصصين اين شرکت دوره های آموزشی و تخصصی ( کوتاه مدت و دراز مدت ) خود را در مورد محصولات ميتسوبيشی در محل کارخانه ( شانگهای چين ) طی نموده و سرتيفيکيت دريافت نموده اند، همچنين بنا به دعوت دپارتمان کارخانه جهت آشنائی با فناوری جديد  MITSUBISHIدر کلاسهای آموزشی ( ادواری ) شرکت مينمايند.